1 1
  • BIST 93.297
  • Altın 209,323
  • Dolar 5,3620
  • Euro 6,0658
  • Ankara 6 °C
  • İstanbul 9 °C

Beypazarı NKV Anadolu Lisesi, 2015 LYS Sonuçlarını Açıkladı.

Beypazarı  NKV  Anadolu Lisesi, 2015 LYS Sonuçlarını Açıkladı.
Beypazarı NKV Anadolu Lisesi, 2015 LYS Sonuçlarını Açıkladı.

İlçemiz Beypazarı Nurettin Karaoğuz Vakfı Anadolu Lisesi, 2015 LYS sonuçlarını açıkladı. Sonuçların ÖSYM tarafından açıklanmasının ardından, herhangi bir yükseköğretim programlarına yerleşen Nurettin Karaoğuz Vakfı Anadolu Lisesi öğrencilerinin isimleri okulun internet sayfasında yayınlandı.

Okuldan 2 tıp, 1 diş hekimliği, 26 mühendislik, 5 hukuk, 4 veteriner fakültelerini kazanan öğrenciler oldu.

Cansu Akdoğan: Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi

Buse Aksüt: Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Tıp Fakültesi

Hande Saraç: Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Aynı okuldan Boğaziçi Üniversitesi, OTDÜ, Ankara Siyasal Bilgiler Fakültesi ve Hacettepe Üniversitesine yerleşen birer öğrenci dikkatleri çekiyor.

Öte yandan yerleşen 26 mühendislikten 5’i elektrik-elektronik mühendisliğine, 2’si inşaat mühendisliğine yerleşenler arasında yer alıyor. 1 öğrencinin de baba mesleği olan orman mühendisliğini seçmesi dikkatleri çekenler arasında.

 

İŞTE O İSİMLER

 

 1

 MÜCAHİT ATASOY

 UŞAK ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ MALİYE 

 2

 YAKUP İLKER KOL

 KIBRIS YAKIN DOĞU ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (Burslu)

 3

 SELMAN ÇETİN

 TERCİH YAPMADI

 4

 TUNAHAN YILMAZ

 TERCİH YAPMADI

 5

 İFAKAT ÖZTÜRK

 ZONGULDAK BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ PDR 

 6

 MEHMET İPEKCİ

 KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ

 7

 MELİH İLKAY DENİZ

 ANKARA TOBB ULUSLARARASI İLİŞKİLER (Burslu)

 8

 HÜSEYİN ENES  ERDOĞAN

 BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ VETERİNER FAKÜLTESİ

 9

 BÜLENT KELEŞOĞLU

 TERCİH YAPMADI

 10

 CANBERK SABAN

 KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

 11

 PINAR GÜÇ

 KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ

 12

 BEYZA NUR GAYGISIZ

 TERCİH YAPMADI

 13

 KEVSER KELEŞOĞLU

 TERCİH YAPMADI

 14

 YASİN TUTARLI

 KARABÜK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

 15

 ESRA VAROL

 ANKARA TOBB MALZEME BİLİMİ VE NANOTEKNOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ (Burslu)

 16

 KÜBRA KARAKAYA

 TERCİH YAPMADI

 17

 SÜMEYYE SAKARYA

 TERCİH YAPMADI

 18

 BUSE AYANOĞLU

 AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ

 19

 CANSU AKDOĞAN

 ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

 20

 ZEYNEP BİDECİ

 ANKARA ÜNİVERSİTESİ VETERİNER FAKÜLTESİ

 21

 FATİH İSMAİL OĞUZ

 ANKARA ÜNİVERSİTESİ SİYASAL BİLGİLER FAKÜLTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU  YÖNETİMİ

 22

 HANDE SARAÇ

 BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ

 23

 KÜBRA YILDIRIM

 KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

 24

 NUH UMUT ERDOĞAN

 TERCİH YAPMADI

 25

 ZAFER YILMAZ

 ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ

 26

 ESRA GÖKGÖZ

 ANKARA ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ

 27

 MERVE ÖZCAN

 TERCİH YAPMADI

 28

 ASIM KARAKAYA

 KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ

 29

 GİZEM GÜNAYDIN

 TERCİH YAPMADI

 30

 HATİCE GÖKDEMİR

 TERCİH YAPMADI

 31

 MELTEM ÇAĞLAN

 ANKARA ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ HEMŞİRELİK 

 32

 ESRA SARGIN

 TERCİH YAPMADI

 33

 FATMA BETÜL IŞIK

 DÜZCE ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK YÜKSEKOKULU HEMŞİRELİK

 34

 DİLEK ÖZTÜRK

 TERCİH YAPMADI

 35

 BERF BARKIN  ÇÖMELEKOĞLU

 İSTANBUL BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ

 36

 ZEKAİ CEM AKTAŞ

 KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

 37

 ÖMER AKSOY

 KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

 38

 MERT YILDIZ

 KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ

 39

 TUÇE TUNÇBİLEK

 KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ HEMŞİRELİK 

 40

 SİNEM ALDOĞAN

 BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ ÇEVRE MÜHENDİSLİĞİ

 41

 MEHMET ALİ  KORKMAZ

 İSTANBUL OKAN ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ (Burslu)

 42

 SİBEL ARSLAN

 ANKARA ÜNİVERSİTESİ VETERİNER FAKÜLTESİ

 43

 MEHMETCAN DEMİREL

 SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ

 44

 EDANUR GÜNDOĞAN

 ANKARA ÜNİVERSİTESİ GIDA MÜHENDİSLİĞİ

 45

 ZEYNEP İREM BAKIR

 ODTÜ KKTC KAMPÜSÜ PSİKOLOJİ 

 46

 EBRAR SARIMEN

 TERCİH YAPMADI

 47

 YEŞİM ÖZAY

 TERCİH YAPMADI

 48

 FEVZİ CAN ÖZMEN

 BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

 49

 ENFAL ERAS

 ANKARA ATILIM ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ PSİKOLOJİ (Burslu)

 50

 BÜŞRA ÖZTÜRK

 TERCİH YAPMADI

 51

 SEDA GÖKDEMİR

 ANKARA GAZİ ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK YÜKSEKOKULU BANKACILIK

 52

 FATMA ELİF NAZ  YILMAZ

 KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

 53

 EMRE PARLAK

 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ ORMAN MÜHENDİSLİĞİ

 54

 ALİHAN SANDAL

 SİVAS CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ  EKONOMETRİ 

 55

 KADİR KÜRŞAT ER

 ANKARA İPEK ÜNİVERSİTESİ İŞLETME VE YÖNETİM BİLİMLERİ FAKÜLTESİ İŞLETME  (Burslu)

 56

 BUSENUR YAMAN

 AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ İÇ MİMARLIK VE   ÇEVRE  TASARIMI

 57

 MELİKE ARIKAN

 KARABÜK ÜNİVERSİTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ

 58

 İREM ÖZDEMİR

 İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ (Burslu)

 59

 ELİFNUR ÇOBAN

 TERCİH YAPMADI

 60

 TUĞÇENUR ÇELİK

 ANKARA TOBB GÜZEL SANATLAR TASARIM VE MİMARLIK FAK. İÇMİMARLIK VE ÇEVRE  TASARIMI (Burslu)

 61

 MUSTAFA TOT

 ÇORUM HİTİT ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ

 62

 KASIM GÜRKAN

 MANİSA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ MATEMATİK 

 63

 SÜMEYYE PEKTEKİN

 ANKARA GAZİ ÜNİVERSİTESİ ARAP DİLİ EĞİTİMİ ANABİLİM DALI

 64

 AYNUR AYBİKE  ERDOĞAN

 KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ EDEBİYAT FAKÜLTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI

 65

 SEVAL OKUDUCU

 ANKARA ATILIM ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI

 66

 GAMZE UYAR

 KAYSERİ ERCİYES ÜNİVERSİTESİ EDEBİYAT FAKÜLTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI

 67

 YAĞMUR TAŞDEMİR

 ANKARA ATILIM ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ MÜTERCİM-TERCÜMANLIK  (Burslu)

 68

 ELİF KOÇYİĞİT

 TRABZON KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ EDEBİYAT FAKÜLTESİ İNGİLİZ DİLİ VE  EDEBİYATI

 69

 ASUDE DEMİR

 ORDU ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI

 70

 FATMANUR  TÜRKOĞLU

 TERCİH YAPMADI

 71

 EZGİ SAYGILI

 ANKARA ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ İNGİLİZ DİLİ VE  EDEBİYATI    (Burslu)

 72

 HAVA NUR BECERİKLİ

 TERCİH YAPMADI

 73

 KÜBRA ÖZTÜRK

 ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİV. İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAK. SİYASET BİLİMİ VE  KAMU YÖNETİMİ

 74

 ELİF SEDA YILMAZ

 TERCİH YAPMADI

 75

 SENA ÇAĞIRAN

 NEVŞEHİR HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİV. FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ ÇAĞDAŞ TÜRK  LEHÇELERİ  VE EDEBİYATLARI 

 76

 ZÜHAL GENÇ

 TERCİH YAPMADI

 77

 RUKİYE KAZAK

 TOKAT GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

 78

 CENK GÜNDÜZ

 ÇANAKKALE ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ TÜRKÇE ÖĞRETMENLİĞİ

 79

 SERVER ÖZTÜRK

 SİNOP ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ OKUL ÖNCESİ ÖĞRETMENLİĞİ

 80

 SEVİM RUMEYSA  DAĞLIOĞLU

 SAMSUN ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ ALMANCA ÖĞRETMENLİĞİ

 81

 HASRET MUTLU

 DÜZCE ÜNİVERSİTESİ BİYOMEDİKAL MÜHENDİSLİĞİ

 82

 MEHMET ALUÇ

 SAKARYA ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ ALMANCA ÇEVİRİBİLİM 

 83

 NAGİHAN TOT

 TERCİH YAPMADI

 84

 KÜBRA USLU

 TERCİH YAPMADI

 85

 AYŞENUR KÖKSAL

 BARTIN ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

 86

 ŞULE GÜLTEKİN

 KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ TEMEL İSLAM BİLİMLERİ

 87

 ESRANUR  DOĞANOĞLU

 TERCİH YAPMADI

 88

 TUNAHAN ERYILMAZ

 ERZURUM ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ EDEBİYAT FAKÜLTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI

 89

 ZEYNEP BABACAN

 KARABÜK ÜNİVERSİTESİ EDEBİYAT FAKÜLTESİ İNGİLİZ DİLİ VE EDEBİYATI

 90

 BÜŞRA UĞUR

 KIRIKKALE ÜNİVERSİTESİ FEN-EDEBİYAT FAKÜLTESİ İNGİLİZCE MÜTERCİM-    TERCÜMANLIK

 91

 ENES ÇOLAK

 BURSA ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ VETERİNER FAKÜLTESİ

 92

 CİHANGİR ARİF BİLGİÇ

 ANKARA GAZİ ÜNİVERSİTESİ BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU ANTRENÖRLÜK  EĞİTİMİ

 93

 NUR SÜNDÜS GÜNEŞ

 ANKARA HACATTEPE ÜNİVERSİTESİ EDEBİYAT FAKÜLTESİ TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI

 94

 AHMET EMİN TAHTACI

 KAYSERİ ERCİYES EDEBİYAT FAKÜLTESİ RUS DİLİ VE EDEBİYATI

 95

 BÜŞRA SERT

 BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ KİMYA MÜHENDİSLİĞİ

 96

 HÜSEYİN COŞKUN

 TERCİH YAPMADI

 97

 ENVER ERTAN

 TERCİH YAPMADI

                                                                             2014

 98

 BUSE AKSÜT

 ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ

 99

 ALİHAN ÇAĞ

 İSTANBUL YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ

 100 

 ERDEM ARICI

 ANKARA GAZİ ÜNİVERSİTESİ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ

 101

 MERVE ÖZER

 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ HUKUK FAKÜLTESİ

 102

 EDANUR  DEMİRCİOĞLU

 BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ SINIF ÖĞRETMENLİĞİ

 103

 HAZAL SONAY

 UFUK ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM FAKÜLTESİ İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ (Burslu)

 104

 ŞİFA IŞIK

 KONYA NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELOKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ

 105

 MEHMET ŞANAL

 KARABÜK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

 106

 SEVAL TOPRAK

 BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ  İKTİSAT

 107

 EDANUR BARAN

 ANKARA TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU  TIBBİ  GÖRÜNTÜLEME (Burslu)

 108

 SELİMCAN KILIÇ

 BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONUK MÜHENDİSLİĞİ

 109

 SEYFULLAH YİĞİT

 ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ FİZYOTERAPİ VE  REHABİLİTASYON (Burslu)

 110

 AHMET BUĞRA  ŞİMŞEK

 KARABÜK ÜNİVERSİTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ

Bu haber toplam 7003 defa okunmuştur
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Beypazari Gündem | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Haber Scripti: CM Bilişim