1 1
  • BIST 96.142
  • Altın 241,375
  • Dolar 5,8714
  • Euro 6,5709
  • Ankara 17 °C
  • İstanbul 19 °C

Beypazarı Emniyet Müdüründen Personeline Yemek

Beypazarı Emniyet Müdüründen Personeline Yemek
Beypazarı Emniyet Müdüründen Personeline Yemek

eypazarı Emniyet Müdürü Özer Şimdi, Türk polis teşkilatının kuruluşunun 170. Yılı anısına, Emniyet müdürlüğünde görevli polislere yemek verdi.

Kozalan köyünde doğanbey tesislerinde verdiği yemekte, Emniyet Müdürü Özer Şimdi, tüm teşkilatın uyum içinde olduğunu ve “birlikten kuvvet doğar misali” birlikte hareket ettiklerini söyledi.

Birlikte hareket etmenin önemli olduğuna değinen Emniyet müdürü Şimdi, “görüldüğü gibi,bu güzel günümüzde de burada hep birlikteyiz. Bizlere yemekte desteğini esirgemeyen, tesis sahibine, hayırseverlere ve bizleri yalnız bırakmayan Gazetecilere teşekkürlerimi sunuyorum. Yemeği daha öncesinden planlamıştık ama zaman ve imkân dolayısıyla bu günlere kaldı. Hepinize afiyetler olsun” dedi.

Yemeğe Emniyet müdürü Özer Şimdi, AK Parti İlçe Başkanı Ali Çakıroğlu, teşkilat başkanı Serdar Sucuoğlu, Müdür yardımcısı Tolga Metin, Emniyet Amiri Abdulkadir Akpınar, Emniyet Amiri Dr. Hamdi Yeşilyurt ve Komiserler, komiser yardımcıları, Bölge Trafik istasyon Amiri ve Baş komiseri ile çok sayıda teşkilat mensubu polis ve Beypazarı basın mensubları katıldı yemeğin ilerleyen saatlerinde, Beypazarlı mahalli sanatcı Akşamcı Gökhan'ın sazı eşliğinde  eğlenmenin tadını çıkaran Polisler, son bir yılın yorgunluğunu atmaya çalıştılar.