1 1
  • BIST 96.019
  • Altın 242,011
  • Dolar 5,8868
  • Euro 6,5654
  • Ankara 12 °C
  • İstanbul 18 °C

BEYPAZARI BELEDİYE BAŞKANI TUNCER KAPLAN BASINLA BULUŞTU

BEYPAZARI BELEDİYE BAŞKANI TUNCER KAPLAN BASINLA BULUŞTU
BEYPAZARI BELEDİYE BAŞKANI TUNCER KAPLAN BASINLA BULUŞTU

Taş Mektep’te düzenlenen kahvaltıda basın mensuplarıyla 30 Mart 2014’ten bugüne bir yıllık başkanlık dönemini değerlendiren Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan gazetecilerin sorularını yanıtladı.

Beypazarı Belediye Başkanlığına seçildiği günden bugüne yoğun bir mesai harcadığını ifade eden Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan seçim kampanyasında yer alan projelere dönüp baktığında başkanlık döneminin sonuna kadar seçim sürecinde yapılacağı belirtilen projelerden daha fazlasının gerçekleştirileceğini söyledi.

Günlerce uykusuz mesai yaptığını ailesini bile ihmal ettiğini belirten Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan ancak bir yıllık hizmet dönemimde vicdanı rahat çünkü gece gündüz demeden çalıştık, başkanlık makamı şikayet etme yeri değil tüm bu zorlukları bilerek bu göreve talip olduk. Vatandaşımızda aldığımız her hayır duası bizim bu yorgunluğumuzu alıp götürüyor. Son bir yıl içerisinde oldukça yoğun bir çalışmanın içerisine girdik belki vatandaşımızla gerektiği kadar görüşme fırsatımız olmadı, esnaf ziyaretlerimizi gerçekleştiremedik ama hemşehrilerimiz şunu bilmeli Beypazarı’mıza daha fazla hizmeti nasıl yapabiliriz kaygısı içerisindeyiz, her şey Beypazarı için dedi.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan her alanda Beypazarı’mıza artı değer katmaya çalışıyoruz. Son bir yılda önemli yatırım ve hizmetleri gerçekleştirdik. Belediyemizin araç filosuna son bir yılda 27 araç katarak hizmet kalitemizi arttırmayı hedefliyoruz. Önemli projelerimizde çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor ve en kısa zamanda tamamlamak istiyoruz. Eski çöplük rekreasyon alanı projemizde çalışmalar devam ediyor Beypazarı için önemli bir proje mesire alanları, kent ormanları, sosyal ve spor alanlarıyla 3000 dönümlük Kent Parkına sahip olacağız.

Kültür Sarayı projemizle Beypazarı’nda büyük bir ihtiyaca cevap verecek, profesyonel sinema ve tiyatro gösteri, konserler, konferansların yapılabileceği çok amaçlı her altyapısı ile profesyonel bir hizmete kavuşacağız. Yaptığımız bu projeyi Kalkınma Ajansı katkılarıyla neredeyse belediyemize maliyet olmadan tamamlamayı ve 15 Mayıs’a kadar hizmete açmayı planlıyoruz dedi.