1 1
  • BIST 90.787
  • Altın 254,429
  • Dolar 5,8790
  • Euro 6,5887
  • Ankara 17 °C
  • İstanbul 23 °C

Ak Parti Beypazarı’nda Yağmura Rağmen Binlerce Kişiyle Gövde Gösterisi Yaptı.

Ak Parti  Beypazarı’nda Yağmura Rağmen Binlerce Kişiyle Gövde Gösterisi Yaptı.
Ak Parti Beypazarı’nda Yağmura Rağmen Binlerce Kişiyle Gövde Gösterisi Yaptı.

Beypazarı bugün tarihi günlerinden birisini daha yaşadı  AKP Beypazarı’nda adeta gövde gösterisi yaptı Ak Parti  Beypazarı ilçe Başkanlığı tarafından düzenlenen miting Uğur Işılak’ın konseri ile başladı. Yağmura rağmen Hanlarönü’nü dolduran binlerce vatandaşlar Uğur Işılak’ın konserini büyük bir coşku ile izledi.


Beypazarı’nda düzenlenen mitinge, Başbakan Yardımcısı Yaçın Akdoğan, TBMM Anayasa Komisyonu Başkanı Ahmet İyimaya, Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ve AKP milletvekili adayları katıldı,mitingde ilk konuşmayı Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan yaptı. Kaplan Belediye Başkanı seçildikten sonra yaptıkları hizmetleri anlatarak, bugün de yapımı biten yeni tesisleri hizmete açacaklarını söyledi. Kaplan ayrıca Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’e Beypazarına yaptıkları hizmetmerden dolayı teşekkür etti.


Daha sonra kürsüye Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek kürsüye geldi bilindiği gibi Başkan Gökçek, yerel seçimlerin ardından Büyükşehir Belediyesi’nin sorumluluk alanına giren ilçeleri ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında da bilgiler veriyor, Gökçek Beypazarı’na Büyükşehir tarafından yapılan hizmetlerin tutarının 32 trilyon olduğunu söyleyerek, hizmetlerin devam edeceğini belirtti.
Gökçek hizmetlerin devam etmesi için tek şartın AK Partiyi tek başına iktidara getirmek olduğunu özellikle vurgulayarak vatandaşların oylarını Ak partiye vermelerini istedi tarım ve hayvancılık konusunda da verilen sözlerin teker teker yerine getirildiğini vurgulayan Başkan Gökçek, Ankara’nın şartlarına uygun Kafkas arısından arı üreteceğiz. Sonrasında da tüm Ankara için 10 bin tane özel arı kovanı hazırlıyoruz. Yıl sonu itibari ile dağıtımına başlayacağız. Beypazarı’nı da arıcılıkta marka hale getireceğiz ayrıca damızlık keçi ve koyun yetiştirmeye başladıklarını belirten Gökçek, seneye ise Beyazarı’na damızlık keçi ve koyun verileceğini söyledi Gökçek Beypazaı köylerine KÖY konakları’ ve Taziye evleri’ de yapacaklarını da belirtti ama bu  hizmetin devam etmesi için AK partiyi tek başına iktidara getirmekle olur koalisyon olursa bunlar olmazdiyerek konuşmasını sonlandırdı.