1 1
  • BIST 96.142
  • Altın 241,313
  • Dolar 5,8753
  • Euro 6,5757
  • Ankara 17 °C
  • İstanbul 17 °C

AK PARTİ BEYPAZARI GENÇLİK KOLLARI KONGRESİ YAPILDI

AK PARTİ BEYPAZARI GENÇLİK KOLLARI KONGRESİ YAPILDI
AK PARTİ BEYPAZARI GENÇLİK KOLLARI KONGRESİ YAPILDI

Ak Parti Beypazarı Gençlik Kolları Hüseyin Demirezen’le yola devam edecek

Ak Parti Beypazarı Gençlik Kolları Kongresi Beypazarı Halkevi’nde yapıldı. Kongreye Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan, Ak Parti İlçe Başkanı Ali Çakıroğlu, Ak Parti Beypazarı Belediye Meclis Üyeleri, Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Kurtcan Çelebi, İl Gençlik Kolları Seçim İşleri Başkanı Mustafa Güneş, Ak Parti İl Gençlik Kolları Yerel Yönetimler Başkanı Murat Yıldız, Ak Parti İl Gençlik Kolları Aklıselim Başkanı Muhsin Can Ercan ve çok sayıda vatandaş katıldı.

“Ak Parti Beypazarı Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Demirezen “2013 Mart ayında devraldığım görevi, o günden bu yana yanımda olan işini gücünü, en önemlisi de ailelelerini aksatan tüm arkadaşlarımdan helallik istiyorum.Ak Parti Beypazarı Gençlik Kolları olarak her tohumun düştüğü yerden yeniden filizlendik. Bu gün burada attığımız yeni tohumlarda filizlenecek , ülkemizin geleceği için çalışacaklardır.

img_7604.jpgimg_7606.jpgimg_7605.jpgimg_7597-001.jpg

2013 Mart ayında görevi devraldığımızda İlçe Başkanımız sayın Avni Erdoğan’la bu yola çıktık, atama ile geldik.Ardından sayın Mehmet Yayın hocamızla beraber çalıştık.Bundan sonra yapacağımız çalışmalarda da yeni seçilen ilçe Başkanımız Ali Çakıroğlu’nun da arkasında sonuna kadar duracağımıza şeref ve namus sözü veriyoruz. Hepinizi Allah’a emanet ediyorum” dedi.

Beypazarı Belediye Başkanı Tuncer Kaplan “Kongremiz hayırlara vesile olsun.1993 te bende sizler gibi gençlik teşkilatında ve gençlik kolları başkanıydım. Aradan 22 yıl geçmiş bugün sizlerle birlikte Beypazarı’na hizmet ediyor olmanın gururunu ve sevincini yaşıyorum.Ne kadar şükretsek, ne kadar dua etsek azdır.Kıymetli gençler, kıymetli arkadaşlarım, bu dava çok kutsal bir dava.Bu
dava çok önemli bir dava ve bu yol çok kutsal bir yol. Her defasında söylüyorum, bulunduğumuz yıl gerçekten çok önemli bir yıl.

Önümüzdeki seçim gerçekten çok kıymetli bir seçim.Haziran seçimleri tabiri yerindeyse sadece Türkiyemizin değil, sadece Türkiyemizdeki mazlumların, müslümanların seçimi değil, bu seçim dünya üzerindeki bütün müslümanların, dünya üzerindeki bütün mazlumların